İstanbul Express Kurye Yönetimi

moto kurye
moto kurye

İstanbul Express Kurye Yönetimi

İstanbul express kurye sahibi Mustafa fatih güney, 2017 yılında da bütün istanbul luların moto kurye ihtiyacını en uygun fiyatlara karşılayacaklarını bildirdi.

Gönderilere dair ihtiyaçlarınızı en hızlı olarak karşılayabileceğiniz hızlı kurye birbirinden avantajlı hizmetleriyle yüzünüzü güldürmeye yetiyor. Motosikletli personellerin vermiş olduğu hizmetlerde özellikle istanbul kurye  kıymetli evrak trafiğinin yaşandığı işletmeler arasın gönder ihtiyacı için motorlu kurye avantajlarına güvenebilirsiniz. Araç trafiğine takılmadan en hızlı şekilde adresten alınıp adrese teslimi gerçekleşen gönderilerin teslim raporu iletişim adresinize de bilgi amaçlı gönderilecektir.
Motor kurye ayrıcalığında birbirinden farklı gönderi hizmet seçeneklerinden faydalanmak için gönderi kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi tarafından adresinize yönlendirilen kurye ler gece gündüz demeden 7/24 kaliteli ve güvenilir bir hizmeti dilediğiniz an almanızı sağlamaktadır. Sizler de 7/24 kurye ile bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılamanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.